مدیریت فاضلاب شهری مدیریت فاضلاب شهری

مدیریت فاضلاب شهری

image

مدیریت فاضلاب شهری

ایده­گران سورن آب، برنامه ویژه ای را در مدیریت پسماندهای حوزه شهری طراحی و اجرا نموده است. در این خصوص یکی از مهم ترین مشکلات مربوط به حوزه پسماندهای شهری، مدیریت فاضلاب ها (خانگی، رستورانی، بهداشتی و...) است.

از دیگر مشکلات حاد موجود در جامعه شهری، تخلیه غیر قانونی فاضلاب ها در محیط زیست توسط ناوگان غیرقانونی است. این موضوع در خصوص پسماندهای عمرانی- ساختمانی نیز وجود دارد. تمام این مواد باعث شده است تا حجم آلودگی بطور چشمگیری افزایش پیدا نماید و نتیجه ای جز افزایش بیماری های افراد جامعه و تخریب محیط زیست در بر نخواهد داشت.
نخستین برنامه اجرا شده در این زمینه، مدیریت و ساماندهی ناوگان حمل فاضلاب های حوزه شهری در استان البرز مبتنی بر نرم افزار می باشد. این طرح با برنامه ریزی دقیق و دانش فنی کارشناسان ایده گران سورن آب اجرا شده و پیشرفت های چشمگیری را تاکنون به همراه داشته است. همچنین برنامه ویژه ای جهت مدیریت فاضلاب های تولیدی در حوزه شهری (خانگی و رستورانی) تدوین و اجرا شده است که به طور خاص ابعاد مختلفی از مدیریت شهری را نتیجه خواهد داشت.
طراحی برنامه مدیریت فاضلاب های شهری (خانگی، رستورانی) در تخصص این مجموعه می باشد. اختصاص نرم افزار آنلاین با قابلیت دسترسی گروه های مختلف تولیدکننده فاضلاب (افراد حقیقی، رستوران ها، مراکز با تولید مقادیر بالای فاضلاب) به طور اختصاصی، دسترسی نظارتی (دستگاه ها و ارگان های نظارتی) شهری بر روند کار و دریافت گزارشات متنوع در این زمینه ما را با تجربه تر از همیشه نموده است. استفاده از سامانه 5 رقمی پاسخگویی آنلاین بطور شبانه روزی و در نهایت طراحی محل سایت پذیرنده و ارتباط آن با شبکه فاضلاب شهری، گندزدایی فاضلاب ورودی جهت کاهش بار آلودگی شهری، یکپارچه سازی ناوگان حمل و بسیاری دیگر از این موارد باعث شده است تا شرکت دانش بنیان ایده گران سورن آب را در ارائه خدمات مدیریت فاضلاب های شهری به عنوان پیشگام در طراحی و اجرا مطرح باشد.
ما آماده ایم تا سیستم های مشابه را در کلیه استان های کشور بصورت مشاوره یا طراحی و بهره برداری، اجرا نماییم. جهت کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ایده گران سورن آب تماس حاصل نمایید.