حضور سورولیت در دوربین ۷ اخبار

اخبار

image

حضور سورولیت در دوربین ۷

برنامه تلویزیونی «دوربین 7» از شبکه آموزش امروز در محل کارخانه شرکت دانش بنیان سورن آب حضور یافتند و با جناب آقای مهندس فقیهی مدیرعامل شرکت و جناب آقای دکتر تقی عبادی مدیر واحد تحقیق و توسعه شرکت و عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت و گو کردند که توضیحاتی در مورد شرکت و محلول ضدعفونی سورولیت داده شد.

در این گفت و گو پس از معرفی اجمالی مجموعه دانش بنیان سورن آب، توضیحاتی در مورد فناوری الکترولیز غشائی نمک طعام و تولید محلول ضدعفونی سورولیت با استفاده از آن توسط مدیر فنی شرکت داده شد.

مدیر فنی شرکت از تولید محلول ضدعفونی این شرکت با نام تجاری سورولیت که با استفاده از تکنولوژی الکترولیز غشائی نمک طعام و با استفاده از آب، نمک خوراکی و جریان برق تولید شده و به محلول مولتی اکسیدانت سورولیت که شامل چهار اکسیدانت قوی کلر، ازن، دی اکسید کلر و اکسیژن است تبدیل می‌شود.

همچنین دکتر تقی عبادی به بیان تاریخچه و نحوه دستیابی به این تکنولوژی توسط این شرکت که با کمک دانشجویان و محققین دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی‌تکنیک تهران) انجام شده پرداختند و خاطر نشان کردند که در مقایسه عملکردی و هزینه‌ای محلول سورولیت که در طبقه بندی محلول‌های پایه آبی کلردار قرار میگیرد نسبت به محلول های پایه الکلی از هزینه کمتر و ایمنی بیشتری برخوردار است.

نظرات (1)

این نظر توسط مدیر سایت کمینه شده است

با سلام و احترام
با ارزوی موفقیت روزافزون برای شما عزیزان

علی کریمی اورگانی
هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت