محلول ضدعفونی سورولیت در شبکه یک سیما اخبار

اخبار

image

محلول ضدعفونی سورولیت در شبکه یک سیما

امروز افروز اسلامی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما از طرف برنامه تلویزیونی «ساخت ایران» در محل کارخانه شرکت دانش بنیان سورن آب حضور یافتند و با جناب آقای مهندس فقیهی مدیرعامل شرکت و جناب آقای دکتر تقی عبادی مدیر واحد تحقیق و توسعه شرکت و عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت و گو کردند که توضیحاتی در مورد شرکت و محلول ضدعفونی سورولیت داده شد.

در طی این گفت و گو ابتدا معرفی اجمالی شرکت صورت گرفت که از سال 1393 فعالیت رسمی خود را به عنوان یک مجموعه دانش بنیان در دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) آغاز کرده و بر روی الکترولیز غشائی نمک طعام به منظور تولید یک ماده ضدعفونی کننده و گندزدا کار کرده است.

بعد از آن محلول ضدعفونی این شرکت با نام تجاری سورولیت که با استفاده از تکنولوژی الکترولیز غشائی نمک طعام و با استفاده از آب، نمک خوراکی و جریان برق تولید شده و به محلول مولتی اکسیدانت سورولیت که شامل چهار اکسیدانت قوی کلر، ازن، دی اکسید کلر و اکسیژن است تبدیل می‌شود.

همچنین کارشناسان این مجموعه به موضوع طبقه بندی این محلول توسط سازمان بهداشت جهانی و ایمنی بیشتر آن نسبت به محلول های پایه الکلی پرداختند.

 

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت