معرفی محلول ضدعفونی سورولیت در شبکه سه سیما اخبار

اخبار

image

معرفی محلول ضدعفونی سورولیت در شبکه سه سیما

برنامه تلوزیونی طبیب ار شبکه سه سیما در تاریخ 20 خرداد1399 در محل کارخانه سورن‌آب حضور یافتند و طی مصاحبه‌ای که با جناب آقای دکتر تقی عبادی مدیر واحد تحقیق و توسعه شرکت و عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر داشتند به معرفی شرکت و محلول ضدعفونی سورولیت پرداخته شد.

دکتر عبادی طی این گفت و گو ابتدا به روند آشنایی و دستیابی به این تکنولوژی و معرفی اجمالی آن که منجر به تولید محلول ضدعفونی ایمن و بی خطر سورولیت با استفاده از الکترولیز غشائی نمک طعام می‌شود، پرداختند و سپس به طراحی و ساخت دستگاه توسط کارشناسان و محققین شرکت متشکل از دانش‌آموختگان دانشگاه صنعتی امیرکبیر اشاره کردند که این تکنولوژی نوین، ایران را به سومین کشور دارنده این تکنولوژی پس از آمریکا و آلمان تبدیل کرده است.

دکتر عبادی در ادامه مصاحبه به مزیت‌های این محلول ضدعفونی‌کننده از جمله ارگانیک و بی‌خطر بودن، قیمت کمتر و ایمنی بیشتر نسبت به دیگر محلول‌ها از جمله آب ژاول(وایتکس) و الکل اشاره کردند و در آخر توضیحاتی راجع به نحوه استفاده و رقیق‌سازی این محلول با آب با نسبت‌های مختلف برای ضدعفونی سطوح و سبزیجات و میوه و دست ارائه کردند.

نظرات (0)

هنوز نظری ارسال نشده است

  1. بهتر است نام و نظر خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع نظر یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید )
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت