دپارتمان تخصصی گندزدایی و پایش شبکه دپارتمان تخصصی گندزدایی و پایش شبکه

دپارتمان تخصصی گندزدایی و پایش شبکه

دپارتمان تخصصی گندزدایی و پایش شبکه

این دپارتمان در حقیقت بخش اصلی از شرکت دانش بنیان ایده گران سورن آب را شامل می شود. اساس مجموعه ما با ثبت انحصاری فناوری گندزدایی آب با روش الکترولیز نمک طعام غشایی در کشور با تلاش 10 ساله متخصصان و اساتید دانشگاهی میسر شد و در حال حاضر نیز برای ما افتخار است که به عنوان سومین کشور دارای مالکیت این فناوری پیشرفته در دنیا، نمونه های متعددی از آن را در کشور اجرا نموده ایم. همچنین با استفاده از این تکنولوژی و سایر قابلیت های مجموعه، عیب یابی و بهینه سازی شبکه های گندزدایی و تصفیه خانه های فعال، نیمه فعال و غیر فعال موجود را در کمترین زمان ممکن در اختیار مشتریان قرار خواهیم داد.
در این دپارتمان، سیستم های متعددی را متناسب با کاربری های مختلف صنعتی، خانگی و... در ظرفیت های مورد نیاز مشتریان ارائه خواهیم داد. یکی از بروز ترین محصولات این بخش، طراحی و اجرای سیستم گندزدایی و تصفیه سیار آب است که کاربردی های بسیای را در حوزه های آب رسانی بهداشتی در زمان بحران، مناطق دوردست با امکانات کم، کارگاه های صحرایی، جاده ها، مناطق استراتژیک و حساس و نیز بسیاری از ادارات و ارگان های خصوصی و دولتی خواهد داشت.
کلیه محصولات تولیدی در این دپارتمان قابلیت تغییر در ابعاد، ظرفیت و سایر مشخصات سفارشی و مورد نیاز مشتریان مختلف را خواهد داشت. ما بر مشکلات و خطرات کوتاه مدت و بلند مدت ناشی از آب آشامیدنی غیر بهداشتی در افراد به خوبی آگاهی داریم، همچنین اثرات و عوارض ناشی از گندزدایی آب با روش های مرسوم در کشور را جهت مقایسه با فناوری انحصاری خود، تشریح نمود ایم؛ از این رو تلاش ما تنها در جهت ارتقاء بهداشت و سلامت عموم افراد جامعه با ارائه یک فناوری گندزدایی پیشرفته آب در بخش های مختلف (مصارف خانگی، شهری، صنعتی) می باشد.


اهداف دپارتمان گندزدایی و پایش
ما در این دپارتمان اهداف زیر را دنبال می نماییم:
• طراحی و ارائه پکیج های گندزدایی آب آشامیدنی با ظرفیت ها و کاربردهای متعدد
• طراحی و ارائه پکیج های گندزدایی آب مصرفی در صنایع با ظرفیت ها و کاربردهای متعدد
• طراحی و ارائه پکیج های گندزدایی آب استخر با ظرفیت ها و کاربردهای متعدد
• طراحی و ارائه پکیج های تصفیه و گندزدایی سیار آب آشامیدنی
• عیب یابی و راه اندازی مجدد سیستم های غیر فعال و نیمه فعال